• Herşey strateji ile başlar...
    GISP'ten gayrimenkule çok katmanlı bakış...

  • İstanbul'u marka şehir yapmak...
    GİSP, çok katmanlı bakış ile şehrin geleceğine ışık tutuyor ...

  • Yabancı Fonların Türkiye'ye çekilmesi...
    GİSP, Türk gayrimenkul sektörünün uluslararası yatırımlar için cazip hale getirilmesinin yollarını araştırıyor...

ARAŞTIRMALAR - RAPORLAR BASIN BÜLTENLERİ
ARSA FİYATLARI NEDEN YÜKSEK
Öncelikle doğru soruyu sorduğumuzdan emin olalım. Gayrimenkul geliştirmecilerinin arsa fiyatlarının yüksekliğini söylemesi için bir arsa “satış fiyatı” ve “işlem” gerekliliğini unutmayalım. Peki bunlar gerçekten var mı?
devamı için >
GİSP’İN PORTFÖY YÖNETİM ŞİRKETLERİ VE GYF ESASLAR TEBLİĞİ'NE DAİR DEĞİŞİKLİK TASLAKLARINA İLİŞKİN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ
SPK’ın 23 Haziran 2015 tarihinde internet sitesinde yapılan duyurusunda Portföy Yönetim Şirketleri ve Bu Şirketlerin Faaliyetlerine İlişkin Esaslar Tebliği ile Gayrimenkul Yatırım Fonlarına İlişkin Esaslar Tebliğlerinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ Taslakları’na (“Tebliğ Taslakları”) ilişkin Derneğimizin SPK'ya sunmuş olduğu görüş ve önerilerini bilgilerinize sunarız.
devamı için >
GELECEĞİ DÜŞÜNÜRKEN
Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP) olarak, üyelerimizin katılımıyla Kasım 2014’te gerçekleştirdiğimiz çalıştayda, öncelikle kısa ve orta vadede sektörümüzü etkileyebilecek faktörleri ve bu faktörlerin olası etkilerini ve ne gibi sonuçlar yaratabileceğini belirledik. Sektör oyuncularının işlerini yönetirken sürekli göz önünde tutmaları ve takip etmeleri gereken sözkonusu faktörler, bu çalışma ile sunulmaktadır.
devamı için >
GİSP, GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN YARININI TARTIŞTI
Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP), üyelerinin katıldığı, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen iki günlük çalıştayda, 2015 sonrasında gayrimenkul sektörünün nasıl şekilleneceğini tartıştı, çeşitli senaryolar üretti.
devamı için >
KISA VADEDE KONUTTA BALON TEHLİKESİ YOK, ANCAK ÖNLEM ALINMALI...
CNR EXPO’da düzenlenen Emlak 2013 Fuarı kapsamında, Gayrimenkul için Strateji Platformu (GİSP) tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’deki Gayrimenkul Projeleri Finansman Yöntemleri” başlıklı oturumun Moderatörlüğünü GİSP Başkanı Gürler Ünlü yaptı. Logos Portföy Yönetim Kurulu Üyesi Berrin Önder, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Başkanı Bekir Yener Yıldırım ve Soyak Holding CEO’su ve GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Dr. M. Emre Çamlıbel konuşmacı olarak yer aldılar.
devamı için >
“İSTANBUL İÇİN İŞBİRLİĞİ PLATFORMU” KURULUYOR!
CNR EXPO’da düzenlenen Emlak 2013 Fuarı kapsamında, Gayrimenkul için Strateji Platformu (GİSP) tarafından gerçekleştirilen “İstanbul’un, Gayrimenkulde “Marka Kent” Yolculuğu” başlıklı oturumun Moderatörlüğünü GİSP Başkan Yardımcısı/EA İnşaat Genel Müdürü Hakan Gümüş yaptı.Cushman & Wakefield Ülke Başkanı Haluk Sur ve Global Magic Brands CEO’su Ömer Şengüler konuşmacı olarak yer aldılar.
devamı için >

Tümü >

Tümü >
© GISP 2012
Kurumsal
Üyeler
Basın
Haberler
Araştırmalar-Raporlar
İletişim
Yasal Uyarılar
GİSP duyuruları için e-posta adresinizi,
cep tel. numaranızı giriniz.
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Güvenlik kodu