Teknoloji Gayrimenkulün Mantığını Yeniden Şekillendiriyor

21 Ocak 2021 admin

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP), düzenlediği yuvarlık masa toplantısında bu hafta gayrimenkul ve teknoloji ilişkisini değerlendirdi.Gayrimenkul sektöründe yeni bir oluşum olarak isminden sıkça söz ettirmeye başlayan GİSP, katma değeri yükselten programlara imza atıyor. Üyelerin ve ‘GİSP Genç’ takımının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda emlak ve gayrimenkulde bildiğimiz her şeyde beklenen değişim konuşuldu. Teknolojinin dokunuşu ile bilinen her şeyin nasıl bir değişime aday olduğu GİSP Yönetim Kurulu Üyeleri ve başkanı tarafından ifade edildi.

Teknolojik Şirketler Öne Çıkacak

GİSP Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gümüş açılış konuşmasında GİSP’in sadece gündelik kaygılarla hareket etmediğini hatırlattı. Gümüş, “Sektör meselelerine kafa yoruyor, sektörün gideceği yönü öngörmeye çalışıyor ve bu paralelde araştırmalar yapılıyor. Teknolojinin farkına erken varan gayrimenkul şirketlerinin bir adım öne geçeceğini kanaatindeyiz. Bu tür seri toplantılarla bilgi katma değerini artıracak ve yeni arkadaşlarımızın daha donanımlı olmalarına katkı sağlayacağız” diyerek sözü konuşmacılara bıraktı.

Haberi okumak için tıklayınız…https://www.emlaknews.com.tr/haberler/teknoloji-gayrimenkulun-mantigini-yeniden-sekillendiriyor-288290/